Yasin Koç'un Kişisel Günlüğüdür..

 

Merhaba,
Isıtma ve Soğutma sektöründe, Timpaş Isıtma Soğutma A.Ş nin çatısı altında faaliyet gösteren yeni online güvenli alışveriş sitemiz yayında! İncelemek ve alışveriş yapmak için tıklayınız

Timpaş Isıtma Soğutma A.Ş kimdir?: 2004 yılından beri sektörde tecrübesi olan, 2011 yılından beri Isıtma-Soğutma, Mekanik-Tesisat sektörlerinde faaliyet gösteren, son yıllarda arkasına aldığı güçlü üretici firmalarla bu sektörde varlığını kanıtlayan ve artık kendi markası redblue ile üretime başlayan bir anonim şirketidir.

Redblue.center kimdir?: Timpaş Isıtma Soğutma A.Ş nin son tüketiciye ulaşmak ve ağırlıklı olarak kendi ürettiği ürünleri satmak için oluşturduğu, Paytr ödeme altyapısı ve Alpha SSL&GlobalSign markasının 256bit e varan yüksek güvenlikli şifreleme altyapısıyla online güvenli ödeme kanalı sunan yeni nesil bir alışveriş platformudur.

İncelemek için: redblue.center

Şirketimizi incelemek için: timpasisi

Saygılarımla,

Yasin Koç

Merhabalar,

Bizzat benimde bünyesinde bulunduğum Timpaş Isıtma Soğutma Sistemleri adındaki yeni kurulan firmamızın web sitesi de yayınına başladı.

Sitenin alt yapısı Ysp'nin en yeni ve kapalı versiyonu olan Ysn Web Manager'dan oluşuyor. Şimdilik sade bir kalıpla giriş olarak oluşturulan web sitesi, önümüzdeki günlerde geliştirilmeye devam edicektir. Aylar öncesinden de söylediğim gibi, Ysp'nin tüm gücünü kullanma ve kurumsal bir platforma dönüştürme arzusundayım ve bunu gerçekleştirmek için çalışmalara da çoktan başlamış durumdayım.

İlerleyen zamanlarda klasik bir firma anlayışı ile e-ticaret anlayışını karıştırarak, ilginç bir yapı ortaya çıkarma niyetiyle..

www.timpasisi.com & www.timpasisi.com.tr

Yasin Koç
PHP Developer - Ysp Owner

YSP'nin yayım alanı değişmiştir.

Ysp'ye http://ysp.yasinkoc.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz..

Bundan böyle yasinkoc.com.tr nin ana girişinde blog, portfolio tarzı kişisel, Yasin Koç üzerine kurulu olan bir site görüceksiniz.. Yeni tasarım yakında burada olacak, izlemede kalın ;)

Saygılarımla,
Yasin Koç.


 

Kullanıcı Girişi

Kullanıcı Adı:
Şifre:


Since 2006. Powered By ysn © Rss