Yasin Koç'un Kişisel Günlüğüdür..

 

Merhabalar,

Bizzat benimde bünyesinde bulunduğum Timpaş Isıtma Soğutma Sistemleri adındaki yeni kurulan firmamızın web sitesi de yayınına başladı.

Sitenin alt yapısı Ysp'nin en yeni ve kapalı versiyonu olan Ysn Web Manager'dan oluşuyor. Şimdilik sade bir kalıpla giriş olarak oluşturulan web sitesi, önümüzdeki günlerde geliştirilmeye devam edicektir. Aylar öncesinden de söylediğim gibi, Ysp'nin tüm gücünü kullanma ve kurumsal bir platforma dönüştürme arzusundayım ve bunu gerçekleştirmek için çalışmalara da çoktan başlamış durumdayım.

İlerleyen zamanlarda klasik bir firma anlayışı ile e-ticaret anlayışını karıştırarak, ilginç bir yapı ortaya çıkarma niyetiyle..

www.timpasisi.com & www.timpasisi.com.tr

Yasin Koç
PHP Developer - Ysp Owner

Tepa Teknik'in resmi sitesi tepateknik.com.tr yayına açıldı!

Alt yapısında YSP'nin en son gelişmiş sürümünü(Artık ben ona Ysn Web Manager diyorum) kullanmakta, sade yeni bir tasarım, şirket isteğine göre geliştirilmiş modüller ve şirket için gerekli özellikleri içeren bir site olarak yayın hayatına başlamıştır..
Üzerindeki çalışmalar bitmemiş olup, sonuçlanan işlevler online olarak güncellenecektir..

Kendi adıma askerden sonra ilk kurumsal çalışma olup, YSP adına da ilk harici ve ilk kurumsal bir yapıdır..

Devamı gelir inşaallah :)

Daha fazla bilgi için:
www.tepateknik.com.tr
www.tepateknik.com.tr/hakkimizda.html

YSP'nin yayım alanı değişmiştir.

Ysp'ye http://ysp.yasinkoc.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz..

Bundan böyle yasinkoc.com.tr nin ana girişinde blog, portfolio tarzı kişisel, Yasin Koç üzerine kurulu olan bir site görüceksiniz.. Yeni tasarım yakında burada olacak, izlemede kalın ;)

Saygılarımla,
Yasin Koç.


 

Kullanıcı Girişi

Kullanıcı Adı:
Şifre:

Bağlantılar

Since 2006. Powered By ysn © Rss